Locītavām Litozin!

mm

Kristīne Šakina

Sertificēta farmaceite

rudens-2017-locitavas

Osteoartrīts ir viena no biežākajām hroniskām locītavu slimībām, ar kuru var slimot jebkura vecuma cilvēks. Šīs slimības gadījumā iekaisuma procesa rezultātā notiek locītavu skrimšļa slāņa samazināšanās un nodilšana. Slimība noris lēni un izraisa ikdienā visvairāk noslogoto locītavu – gūžas, ceļgalu un plaukstu locītavu – sāpes, stīvumu un uztūkšanu. Ja agrāk osteoartrīts attīstījās pacientiem ap 60 gadu vecumu, tad tagad par šādām problēmām sūdzas aizvien jaunāki cilvēki. Iemesli rodami neatbilstošā uzturā, mazkustīgā dzīvesveidā un liekajā svarā, kā arī iedzimtībā. Lai saglabātu locītavu veselību maksimāli ilgi, būtiski ir izvairīties no locītavu veselību apdraudošiem faktoriem. Tāpat būtiski lietot uzturā vairāk augļu un dārzeņu, kā arī Omega-3 taukskābju saturošus produktus (piemēram, zivis un zivju eļļu 500–1000 mg dienā).

Lai arī osteoartrīts nav dzīvībai bīstama slimība, tomēr tā būtiski samazina pacientu dzīves kvalitāti. Tāpēc ārstēšanas mērķis ir samazināt locītavu sāpes, kontrolēt locītavu pietūkumu un saglabāt slimības skarto locītavu kustību spējas. Līdz šim veiktie deviņi zinātniskie pētījumi pierāda, ka Litozin sastāvā esošās mežrozīšu augļu pulvera bioloģiski aktīvās vielas palīdz uzturēt veselas, lokanas un elastīgas locītavas, saglabāt to kustīgumu un sekmēt ilgstošu locītavu izturību, tādējādi uzlabojot dzīves kvalitāti kopumā. Litozin ir pierādīta pretiekaisuma un skrimsli aizsargājoša darbība, līdz ar to tas aizkavē locītavu bojājumus un attālina citu medikamentu lietošanu un endoprotezēšanu jeb locītavas ķirurģisku nomaiņu. Jaunākie pētījumi apstiprina produkta pretiekaisuma un antioksidatīvās īpašības, gaitas uzlabošanos un lietošanu simptomātiska osteoartrīta pacientiem. 2016. gada oktobrī arī tika oficiāli apstiprināts, ka Litozin sastāvā esošā mežrozīšu pulvera apstrādes procesam piešķirts Eiropas Patents.

Lietojot regulāri Litozin kursa veidā, vismaz 2–3 mēnešus, pacientiem osteoartrīts progresē lēnāk, un arī (ļoti būtiski!) mazinās sāpes pie kustībām.

Litozin Strong un Litozin +Kolagēns II ieteicams osteoartrīta profilaksei, kā arī cilvēkiem ar palielinātu slodzi uz locītavām – tiem, kuri mīl sportot, strādā smagu fizisku darbu, un personām ar palielinātu ķermeņa svaru. Litozin efekts ir zinātniski pierādīts, tas ir pastāvīgi pārbaudīts un dokumentēts zīmols mūsu locītavu veselībai un lokanībai, kustīguma un izturības saglabāšanai, un līdz ar to – labākai dzīves kvalitātei kopumā. Litozin ir atzinīgi novērtējuši un iesaka Latvijas Pieaugušo Reimatoloģijas biedrība.

You may also like...

3 Responses

 1. Tatjana says:

  Labdien!
  Nav saprotams ka lietot, atsevišķi Litozin + kolagēns VAI Litozin Strong , vai vajag abus kopā kursu veida?
  Ir osteoparoze un problēma ar locītavam.

 2. Skaidrīte says:

  Labvakar! Manuprāt, kauliem arī ir nervi un slimo jauni cilvēki, jo pārāk liela fiziskā un stresainā darba vide. Mainīt slodzi uz vieglāku ! Ne katram ir dots,mainīt darbu, ja aizmugurē ģimene, kredīts, vai īrēts dzīvoklis. Bet, pats galvenais, izmeklējumi un ārstēšanās nav pa kabatai.

 3. Maija says:

  Locītavas sāp ar katru gadu stiprāk un stiprāk.pirku Piascledine, Artryl, Glukozaminu ,bet lielu jēgu nejūtu.No rītiem liekas ka traktors pārbraucis pāri.Gribētos padalīties ar kādu ,kuram arī ir osteoartrīts. Zips2@tvnet.lv

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.