Hromets poligrāfija – Kaulu veselība | Hromets Poligrāfija

Hromets poligrāfija logo

Hromets poligrāfija ir viens no uzticamākajiem poligrāfijas servisiem Latvijā.

Savu darbību uzņēmums uzsāka Hromets grupas ietvaros jau 2004. gadā. Šodien uzņēmums apkalpo lielāko daļu no farmācijas uzņēmumiem Latvijā (ieskaitot arī ārvalstu farmāciju kompāniju pārstāvniecības).

Daudzu gadu garumā uzkrājot pieredzi poligrāfijā, izdevējdarbībā un farmācijas nozarē, Hromets poligrāfija sadarbībā ar Latvijas osteoporozes un kaulu metabolo slimību asociāciju (LOKMSA) kopš 2013. gada izdod žurnālu “Kaulu veselība“.

Ideja par žurnālu “Kaulu veselība” izdošanu radās god. dr. Ingvaram Rasam, LOKMSA prezidentam, novērojot, ka Latvijā, tāpat kā daudzās ziemeļvalstīs, cilvēki cieš no kaulu slimībām, tai skaitā osteoporozes. Šis fenomens skaidrojams ar to, ka Latvijā vien 20-30 dienas gadā ir skaidras (tas ir vidēji tikai 14,6% !!! no visām dienām) un cilvēki neuzņem saules gaismu (t.sk. UV starus), kas cilvēku ādā sintezē kritiski svarīgu vielu – D vitamīnu. Izrādās, ka dabā ir teju vienīgais veids, kā uzņemt D vitamīnu – sauļošanās vai vismaz nelielu ādas fragmentu (seja, rokas) atrašanās saules tiešajos staros.

Pateicoties atklājumiem farmācijā, jau ir izstrādāti un pieejami medikamenti D vitamīna iekšķīgai uzņemšanai, kas ir lieliska alternatīva pasaules reģioniem ar nepietieku saules daudzumu. Bez D vitamīna deficīta, Latvijas iedzīvotājiem ir vēl virkne citu problēmu un slimību, kas skar kaulus un locītavas.

Tā nu god. dr. Ingvars Rasa kopā ar Hromets poligrāfija vadību nolēma izdot pacientiem tik nepieciešamo žurnālu, kas palīdz izvairīties no slimībām vai, ja tās jau ir piemeklējušas, pēc iespējas labāk tās ārstēt.

Ārpus farmācijas uzņēmumu apkalpošanas, Hromets ir poligrāfijas aģentūra, kas nodrošina visdažādāko reklāmas materiālu dizainu, maketēšanu un ražošanu. Populārākie no tiem ir:

Tehnoloģijas, kuras nodrošina Hromets poligrāfija ietver praktiski visas pasaulē iespējamās:

  • digitālā druka
  • ofseta druka
  • lielformāta druka
  • sietspiede
  • tampodruka
  • sublimācijas druka
  • lāzergravēšana

Rudenī, kad vairums uzņēmumu plāno dāvanas saviem darbiniekiem, partneriem un klientiem, ļoti aktuāla kļūst kalendāru izgatavošana, ko vislabāk organizēt vēl vasaras beigās – lai nav jāgaida garās rindās un jāsatraucas par kalendāru piegādes termiņiem. Kalendāri ir teicama reklāmas dāvana.